RN73R1JTTD1650C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1650C25
JLCPCB Part #
C2519267
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS