RN732BTTD1450A05
MFR.Part #
RN732BTTD1450A05
JLCPCB Part #
C4039029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 145Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS