RN73R1JTTD1620D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1620D25
JLCPCB Part #
C4183235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS