RN732BTTD4072A10
MFR.Part #
RN732BTTD4072A10
JLCPCB Part #
C4149793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS