RN73R1JTTD1543B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1543B25
JLCPCB Part #
C2507605
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS