SG73P2E1RTTD6800F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6800F
JLCPCB Part #
C6295419
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS