SG73P2ATTD1961D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1961D
JLCPCB Part #
C4030159
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS