RN73R1JTTD1502D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1502D100
JLCPCB Part #
C4066274
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS