RN73R1JTTD1802D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1802D100
JLCPCB Part #
C3982210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS