RN73R1JTTD1421D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1421D50
JLCPCB Part #
C2498260
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS