RN73R2BTTD3972A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3972A05
JLCPCB Part #
C3980042
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS