RN73R1JTTD13R3F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD13R3F50
JLCPCB Part #
C2498332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS