RN73R1JTTD17R2C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD17R2C50
JLCPCB Part #
C4149179
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS