RN73R1JTTD1351F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1351F10
JLCPCB Part #
C4322476
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS