SG73P1JRTTD1003F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1003F
JLCPCB Part #
C6294761
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS