CPF0603B1K21E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B1K21E1
JLCPCB Part #
C1699184
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS