RN73R1JTTD1331F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1331F25
JLCPCB Part #
C4291846
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS