SR731JTTDR619F
MFR.Part #
SR731JTTDR619F
JLCPCB Part #
C2599859
Description
-55℃~+150℃ 250mW 619mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS