RN73R1JTTD1381F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1381F25
JLCPCB Part #
C4000130
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS