RN73R1JTTD1301D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1301D100
JLCPCB Part #
C4124836
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS