RN73R1JTTD1242D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1242D100
JLCPCB Part #
C4285211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS