RN73R2BTTD5490F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5490F50
JLCPCB Part #
C2533197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS