RN73R2BTTD1870A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1870A05
JLCPCB Part #
C4005003
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS