RN731JTTD9090F100
MFR.Part #
RN731JTTD9090F100
JLCPCB Part #
C4339444
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS