RN73R1JTTD10R1D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD10R1D100
JLCPCB Part #
C4280122
Description
-55℃~+155℃ 10.1Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS