RN73H1JTTD5173C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5173C25
JLCPCB Part #
C4170798
Description
100mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS