RN73R2ETTD2520B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2520B50
JLCPCB Part #
C4075421
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS