RN73R1JTTD1040F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1040F10
JLCPCB Part #
C2533480
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS