SG73P1ETTP5103D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5103D
JLCPCB Part #
C4232314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS