RK73H1ERTTP1650D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1650D
JLCPCB Part #
C4356268
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS