RN73R1ETTP9310D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9310D10
JLCPCB Part #
C2534123
Description
-55℃~+155℃ 63mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS