RN73H2BTTD4992F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4992F10
JLCPCB Part #
C2559975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS