SG73P1JRTTD751J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD751J
JLCPCB Part #
C6678202
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS