RN73R1ETTP8560C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8560C50
JLCPCB Part #
C3954254
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS