RN732ATTD7960B50
MFR.Part #
RN732ATTD7960B50
JLCPCB Part #
C4291650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS