HV732BTTD6653D
MFR.Part #
HV732BTTD6653D
JLCPCB Part #
C4078321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS