RN73R1ETTP7502F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP7502F50
JLCPCB Part #
C2500496
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS