RN73R1ETTP48R1F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP48R1F50
JLCPCB Part #
C2501388
Description
-55℃~+155℃ 48.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS