RN73R1ETTP7321B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP7321B50
JLCPCB Part #
C2522016
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS