RK73G2BTTD4751C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4751C
JLCPCB Part #
C5725435
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS