RN73R1ETTP7061C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP7061C25
JLCPCB Part #
C4046316
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS