RN73R2ATTD1691B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1691B10
JLCPCB Part #
C2570274
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS