RN73R1ETTP6342B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6342B50
JLCPCB Part #
C3966390
Description
-55℃~+155℃ 63.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS