HV733ARTTE4422F
MFR.Part #
HV733ARTTE4422F
JLCPCB Part #
C6967614
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS