RN73H1JTTD1670A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1670A05
JLCPCB Part #
C4269510
Description
100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS