RN73R1ETTP6262C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6262C25
JLCPCB Part #
C2521363
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS