RN73H1JTTD8661B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8661B25
JLCPCB Part #
C4164827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS