SFR01MZPJ915
MFR.Part #
SFR01MZPJ915
JLCPCB Part #
C20110154
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS