RN73R1ETTP6190F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6190F50
JLCPCB Part #
C2500310
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS