RN73R2ATTD9532B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD9532B50
JLCPCB Part #
C2531333
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS